ZO OSŽ Slovácko
Logo OSZ JPG1.jpg

Neohlížejte se smutně za minulostí, už se nevrátí. Raději moudře využijte přítomnosti. To je správná cesta.

Henry Wadsworth Longfellow

Domů Volný čas
Volný čas
Akvapark Uh. Hradiště změna pravidel PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jožka Matůšů   
Čtvrtek, 28 Listopad 2013 13:55

Milí plaváčci, plavěnky a plavátka, zkrátka všichni co rádi plavete.

Jak jistě dobře víte, pořádali jsme pro vás každou zimu a kousek jara společná čvachtání v aquaparku Uherské Hradiště. Přiznám se, mně se tento model docela zamlouval z toho důvodu, že jste se společně setkávali a pobavili všichni bez rozdílu. A je jedno, jestli je váš chlebodárce ten a nebo onen. O to nám v podstatě na všech našich akcích jde. I když se nás snaží uměle rozdělit, my držíme stále při sobě jako za časů jedné železnice. Alespoň já mám z toho takový pocit a jsem za to moc, moc rád. Nicméně problémy při vyúčtování společných plavání a také s ohledem na to, že ne každý kdo by chtěl se jich mohl zúčastnit v daném termínu nás přiměly k tomu, že tento model budeme muset odteď změnit. Takže,

Aquapark Uherské Hradiště

 
Na co si pozvánku nepřečtete PDF Tisk Email
Neděle, 15 Březen 2009 21:02
Členové ZO OSŽ ŽST Veselí n. Mor. čtěte a neprohloupíte,
mnohé pro vás dobré se od nás dozvíte, kam zadarmo a kam za malý peníz smíte, kolik penízků si od nás v nouzi půjčíte, jak dlouho potrvá, než je splatíte a jaké máte výhody, když k nám náležíte.
Zdravím vás všechny, přátelé. Rád bych vás nyní seznámil se všemi výhodami, na které mají nárok členové sloučené ZO OSŽ ŽST Veselí nad Moravou. Nebudu vypisovat kulturní, sportovní akce a zájezdy. To se řeší vždy podle nabídky a vždy se o nich včas dozvíte z poutačů. Nyní se seznamte pouze s akcemi stálého charakteru.
 


 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International